Abonare Newsletter
Retele Sociale

Parteneri de proiecte

 

 

 

        GARA DE NORD

 

Parteneri Media

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

alt

 

 

 

alt

 

alt

 

Avem 26 vizitatori online

2008. Clubul Presei de Turism din Romania devine membru oficial FIJET International

Clubul Presei de Turism - PressTour FIJET Romania este onorat sa fie oficialul romanesc afiliat al Fédération Internationale des Journalistes et Ecrivains du Tourisme (FIJET).

PressTour este format din jurnalisti profesionisti din presa scrisa, radio si televiziune care inteleg nevoile si cerintele membrilor asociatiei si colegilor. Obiectivul nostru permanent este de a oferi cele mai bune si cele mai profesioniste servicii pentru toti membrii.

 

alt

 

Fiind o organizatie profesionala, oferim sprijin pentru jurnalistii membri in organizarea de calatorii si documentarea pentru intocmirea materialelor, si chiar cu introducerea acestor articole in respectate publicatii din intreaga lume. Prin organizarea unei comunicari directe cu jurnalistii, asiguram asistenta pentru membri nostri afiliati pentru ca mesajul lor sa ajunga la presa si la public